Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mise 1 - "Nabídka, která se nedá odmítnout"

Úvodní epilog

V úvodním epilogu se Tommy vyzpovídá šerifovi ze všech svých hříchů. Všechno to, co za ta léta u mafie natropil za neplechy, koho zabil (včetně Morrela, jeho bratra a poslance, na kterého spáchal atentát), že zničil obrazy v galerii za několik milionů obrazů, jaká auta ukradl, koho oloupil. Tommy se přiznává proto, že se bojí o svoji rodinu a chce dostat Dona Salieriho za mříže. Slíbil šerifovi, že proti němu bude svědčit. Na oplátku chce ochranu, novou identitu pro sebe a svou rodinu. Během hry uvidíte ještě několik takových epilogů, kde se Tommy šerifovi přiznává. Všechny ty mise, které plníte jsou vlastně celé toto vyprávění šerifovi. Jak chytré.

 
Honička, Tommy stále nic netuší.

Sama a Pauliho (Salieriho muži) pronásledují padouši od Morrela. V nebezpečné honičce Sam nezvládne řízení a  "napálí" to rovnou do zdi. Jaká náhoda, že zrovna za rohem stojí Tommy se svým taxi. 

 
Paulie a Sam vám naskočí do auta a vám nezbývá nic jiného, než je dovést do Salieriho baru, živé!!!

Sam a Paulie nasedají do taxíku, který řídíte vy, Tommy Angelo. Paulie vyhrožuje Tommovi, že jestli nepojede, nepřežije to. Na nic se neptá, a jede. Překvapilo mě, že ani nechtěl za cestu taxíkem od Paulieho a Sama peníze. 

 
Začíná honička - musíte setřást Morrelovi muže.

A začíná honička. Paulie vtipně křičí nadávky jako např. Idiote jeď, musíme setřást ty hajzly za náma, parchanti chcípněte, do prdele koukej na cestu, šlápni na to jsou pořád za náma, ochutnejte tohle, doprdele je s náma konec, zabiju vás, líbí se vám to sračky, zdechněte, rozstřílíme je Same, držej se nás jak klíšťata, jeď nebo dřív než zabijou oni nás zabiju já tebe, atd... Musíte jezdit rychle, co nejvíce zatáčet do uliček a když se Vás snaží předjet, nenechat je, protože potom následuje váš smyk a bouračka. Já se vždycky snažím, tedy když jedou vedle mě, natlačit je ve veliké rychlosti na nějaký sloup nebo roh baráku a potom se jim vytratit do nějaké zatáčky, uličky. Někdy se taky stane, že vám prostřelí palivovou nádrž, a pak už moc šancí nemáte, palivo rychle utíká. Když je konečně setřesete, máte asi 10 minut na to, abyste Paulieho a zraněného Sama odvezli do Salieriho baru (času máte hodně, takže nikam spěchat nemusíte).

 
Odměna pro Tomma. Tučný obnos peněz.

Když je konečně dovezete k Salieriho baru, Sam vám oznámí, abyste zde počkal, že dojde pro odměnu k panu Salierimu. Tommy tedy čeká. Najednou se otevírají dveře, vychází Sam, jde pomalým, rozvážným krokem. V půli cesty sahá do náprsní kapsy. Tommy startuje auto, protože si myslí, že Sam chce... Auto nejde nastartovat. Naštěstí po Tommovy nevytáhl zbraň (zatím), ale obálku s penězi (opravdu zdařilá animace). Když Tommy obálku rozbalí, zjistí, že je tu daleko více, než jen na opravu auta.Tommovy to vrtá hlavou, ale snaží se rychle na všechno zapomenout, ale jak řekl na konci animace "Cesty boží jsou nevyspitatelné".

Mise 2 - "Uprchlík"

 
Jeden z otravujících zákazníků.

Tato mise není nijak složitá, stačí jen odvést 5 zákazníků na jimi požadované místo. Zapni omezovač rychlosti a vyvaruj se přejetí člověka, jinak mise končí. Zákazníkům to zjevně vadí a vystoupí z auta. Snaž se dodržovat předpisy a nejezdi na červenou. Jestli se ale rozhodneš překročit dopravní předpisy, neustále sleduj radar vlevo nahorě. Jakmile tam uvidíš modrý obdélníček, snaž se zpomalit na max. povolenou rychlost, jinak jsi pokutován. Nesnažil bych se policii ujíždět, protože zde hrozí velké nebezpečí, že někoho přejedeš. 

 
Další z otravujících zákazníků.

Přece jen někdy doporučuji nejet s omezovačem rychlosti, ale trošku to rozjet a někdy i nabourat. Zákazníci totiž vedou poněkud vtipné řeči. Za tu jednu pokutu to stojí. Času máte hodně, takže není důvod někam pospíchat a jedna pokuta.. to nic není.

 
jediná možnost jak utéct Morellovým gangterůj je kličkování a utíkání do postarních uliček.

Po odvezení pěti zákazníků už začíná opravdové dobrodružství. Tommy si dává pauzičku, ze které ho vyrušili Morellovi muži a chtějí ho zabít. Tommy je ale naštěstí nedaleko od Salieriho baru, takže... Nemá cenu se s pány prát, jsou dva a navíc mají pálky a pistole. Utíkej podle kompasu a zahýbej do postraních uliček podle zelených šipek. Na delších rovných úsecích neustále kličkuj, aby tě netrefili. Kryj se za různý ploty, bedny... Neotáčej se za pronásledovately, ale běž co nejrychleji kupředu. Cestou můžeš narazit na mnoho zajímavých překvapení: Zloděje co páčí dveře. Pána, který si ulevuje u zdi. Jsi-li pozorný, napomůžeš záchraně vztahu svou milenců a vyslechneš hádku. Nenech se přejet autem vyjíždějícím z průjezdu - u druhé zelené šipky. A nakonec už nezbývá nic jiného, než vběhnout přes ulici do Salieriho baru a doufat, že nezapomněl, jak jsi pomohl jeho lidem.

Mise 3 - "Molotov party"

 
Příjezd k Morelliho baru. Paulie tě školí, aby si nechodil předem a ohňostroj si nechal až nakonec

Saliery se rozhodl tě otestovat, a tak přichází chvíle odplaty. Paulie tě provede Salieriho barem, seznámí tě se zbrojmistrem Vincenzem a mechanikem Ralfem. Ralf tě naučí krást auto a jede se na akci. Řiď se podle radaru a dojeď na určené místo. Hlavně neparkuj hned před vchodem, kde stojí hlídač. Tady se hra ukládá. Dle Paulieho rozkazů se do dvorku se zaparkovanými vozy musíš dostat tiše zezadu. Vepředu hlídá ozbrojený hlídač, který okamžitě přivolá tvrdé hochy s brokovnicemi. 

 
Tiše a chytře, Tomovo základní pravidlo.

Jdi tedy zadem okolo dřevěné ohrady, akčním tlačítkem otevři kovovou branku a ze zadu zabij hlídače dřevěnou pálkou velikou ránou do hlavy, kterou získáš držením levého tlačítka na myši. Jistotu, že na tebe nevyběhne nikdo z baru, si zajistíš tak, že položíš bednu, která je na dvoře, k vratům od baru. Poté rozmlať jednou auto pálkou, protože máš jenom dva Molotov koktejly a auta jsou tři. Ukazatel dole tě informuje o aktuálním stavu auta. Dej si větší odstup, aby si nechytnul a na dvě zbývající auta hoď Molotov koktejly.

 
Bum a je to hotovo!!

Jakmile auta hoří, rychle otevři garáž, aby si nezemřel mohutným výbuchem. Garáž je u dřevěného plotu a na obrázku je již otevřená. Nasedni do auta (Falconera) a rychle odjeď zpět do Salieriho baru. Když odjíždíš, zbývající dvě auta by  měla explodovat. Pokud ne, vrať se a dodělej je pálkou. O Paulieho se nestarej, on dojede do baru sám, autem, kterým jste společně přijeli.

Mise 4 - "Běžná rutina"

 

Úkol, který jsi dostal zní až příliš jednoduše. Ty máš jenom řídit a Sam s Paulim budou vybírat výpalné. Nic ale není tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Zajdi za Ralphem, ten tě naučí krást auto bold. Poté za Vincenzem, ten tě vyzbrojí Coltem jen tak "pro jistotu". Na misi si můžeš vybrat auto jaké chceš, nejlepší je v tuto chvíli falconer, který jsi mohl získat v předchozí misi. První výpalné vyzvedněte v restauraci na Central Islandu, ty počkej se Samem v autě, Paulie to zvládne sám. Poté zajeďte do baru Pompei v Hobokenu. A pak už zbývá vybrat jen výpalné v Clarcově motelu za městem, kde minule byly problémy. Jeď pomalu, ať tě nechytí policie, protože omezená rychlost platí i mimo město.

Musíš čekat, až Paulie vybere výpalné.
 

Paulie a Sam jdou na to, ale vybírání výpalného se nějak zvrtne a nyní tu máme postřeleného Pauliho a Sama, kterého zadržují.Nalevo na výjezdu stojí auto. Nechceš-li se na konci mise honit s lupičem, protřel mu pneumatiky. A teď zpět. Předem to nepůjde. Rozhlédni se po okolí a jdi dozadu za barák. Zde natrefíš na nepříjemně kousajícího psa. Odprav ho. Nyní vylez po přistavěných bednách za barákem nahoru, na balkon, a poté vnikni dveřmi do baráku. Nyní jsi ve druhém patře.

Ustřel autu kola. Ale jen v tom případě, že se chceš na konci mise vyvarovat nepříjemné honičce za lupičem.
 

Dveře na konci chodby vedou na WC, kde si zrovna jeden z pánů ulevuje. Zastřel ho, protože při přestřelce s pány o poschodí níže by ti vpadnul do zad. Seber zbraň, která z něho vypadne, Colt 1911 se vždycky hodí, je to velice přesná zbraň. Jdeme dál.

Zastřel chlápka na WC (dveře na konci chodby), vypadne z něj velice přesná zbráň, Colt 1911.
 

V pokoji (první dveře napravo) spí v postýlce Thompson s 50 náboji. V prvních dveřích napravo na tebe čeká spinkající Thompson s 50 náboji.

 
Na konci chodby se dá jít dolů po schodech, ale já doporučuji ještě před tím, tou krvavou přestřelkou, zajít se uzdravit. Lékárnička vězí v koupelně, v místnosti, do níž se dostaneš chodbou, kolmou na tu, na kterou si vlezl z balkónu. V koupelně, na konci chodby doprava, a pak do dveří napravo, je schovaná lékarnička na zdi.
 
Po sejití schodů dolu na tebe vyjuknou první dva mafiáni. Oba je odstřel. Nyní se skrč a pomalu nakoukni do místnosti.Rozmístění prvních dvou mafiánů v přízemí.
 
Jako první sestřel ty, kteří se kryjí za stoly (nejlepší je to Coltem 1911 do vykukující hlavičky). Chlapce za barem (má samopal Thompson) si můžeš vychutnat tak, že budeš střílet do svítilničky nad ním, která ho následně zapálí. Na jeho kremaci přilož střílením do lahví s alkoholem za ním. Po vystřílení všech nepřátel se na tebe z dveří vrhne Gorila (má bílé tričko), kterou zlikviduj. Zajdi za Samem. Je v místnost odkud na tebe vyběhla Gorila. Následuje videosekvence. ÁÁÁáá zdá se, že si Gorilu neoddělal úplně. Znovu se na tebe vrhne. Nyní už ji dodělej. Zajdi za Samem, kterého jsi nechal ležet v baru válících se mrtvol. Další videosekcence. Akce nekončí. Na scénu totiž přichází neslavný, schovávající se lupič, který se snaží ukořistit vaše výpalné. Rychle za ním vyběhni. Můžeš ho zabít střelbou, ale pokud se ti to okamžitě nepovede, bleskurychle skoč do auta a následuj ho.Zabij všechny v baru, až všechny zabiješ, vyběhne na tebe gorila, která jen tak nejde zabít.
 
Na začátku jsem psal, že můžeš prostřílet pneumatiky autu, ve kterém teď jede a tím si misi zjednodušit o tuto zajímavou honičku. Neudělal jsi to, tak ho dostaneš  teď. Jeď rychle, ať ti neujede. Všude okolo jsou zdi, takže by neměl být problém ho na některou z nich natlačit a donutit ho k vystoupení z auta. Pozor, je ozbrojen, takže bude střílet. Zabij ho.Bleskurychle za ním, ať ho neztratíš z očí.
 
Nebo zkus to, co jsi neudělal na začátku, za jízdy mu prostřelit pneumatiky, nebo ho rovnou zabít přesnou střelbou do hlavy. Jakmile ho dostaneš, mise je u konce. Nevadí tedy, jak daleko ho chytíš.Můžeš ho zablokovat, ustřelit pneumatiku, či ho zabít přesnou ránou do hlavy.
 
Tip pro vás: Pokud budeš mít během hry v Clarcu potřebu odskočit si na malou, klidně to udělej - na jednom záchodku v přízemí se můžeš vymočit. 

Mise 5 "Fair Play"

 
A jdeme na to, možná nejrychlejší vůz na světě.

Zajdi na Ralphem, ten ti vysvětlí úkol této mise. Máš odvést závodní auto k jednomu známému, aby ho vyladil. Počkej, až se Ralph vykoktá - naučí tě krást nové auto. Na tuto misi je ale stejně nejlepší modrý falconer z dřívějška. Zajeď na závodní okruh, kde na tebe bude čekat Boby. Jeď rychle, času není nazbyt, ale zase by jsi se neměl zabít. Boby s tebou zajede na okruh a vysvětlí ti další info. Zavést formuli k vyladění. Nesmíš s ní moc bourat, jinak by mise skončila. Dole máš ukazatel zničenosti. Formule je opravdu torpédo, tak ji trochu prožeňte. Policie se bát nemusíte, v noci žádná nejezdí, takže to je v klidu.

 
Sebevrah, policie  ho přesvědčuje, aby rychle slezl, že tu nemíní zmrznout,

Nejkratší cesta do Bertoniho autoservisu je asi takto: Jeď jakoby domů, tunelem, a pak skoro o 180 stupňů zpět doleva na Giuliano bridge. Po cestě se můžete podívat na sebevraha na mostě a policii. Ti ho přesvědčují, aby neskákal a ať sleze rychle, že je jim zima a nechtějí tu čekat. Poté dojeď k Bertonimu a počkej až ho vyladí.   Video....

 
A rychle zpět. Je to tak rychlé auto, že jsem měl problémy trefit se do tunelu.

Po vyladění stejnou cestou zpět. Hlavně se nevyflákejte! Nemáte ale moc času, tak pospěšte. Zajeďte ke garáži a zaparkujte auto dovnitř. Zkušení řidiči můžou i zacouvat. A teď začíná ta nejnudnější část. Z rychlého vozu přesednout do pomalé křachny, která to vytáhne tak max. na 80 mil/h a dojet do Salieriho baru.

Mise 6 "Fair Play (závod)"

Mapka závodního okruhu, že by novej Hockenheim?

 

V návodu minulé mise jsem hovořil o překvapení po náročné noční šichtě. To překvapení, jak jste sami zjistili není nic jiného než odjed závod. Podle mne to není nejtěžší mise z mafie, jak mnozí říkají, ale spíš bych ji řadil mezi lehké, tedy pokud se budete řídit určitými zásadami. 

Rychle si skoč pro auto, neloudej se a dojeď na závodní okruh, kde tě s kamarádským úsměvem přivítá Frank.

 

Dojeď na závodní okruh, jde se závodit!!
 

Vysvětluje ti pravidla závodu, které nejsou nikterak obtížná.Musíš dojet první, jinak je mise neúspěšná!!

Nervozita před závodem a seznamování s pravidly!
 

Tak start a jedem. Musím dojet první, ach bože to nezvládnu co mám dělat? No coby! Nevím co ty, ale já bych si nejprve projet trasu nanečisto, abych věděl co a kde mě čeká. Pak bych závod ukončil a jel ho znova, již s naučenou trasou. Pozor na soupeře jsou velice agresivní a vytlačují tě.

Start: vystihni kam mají soupeřové namířeno a snaž se jim vyhnout, aby do tebe nenarazili. Před vjezdem do první zatáčky by jsi měl být nejhůře druhý - to není nic těžkého. V zatáčce předjeď vedoucího soupeře, nebo ho vyblokuj na písek. Zatáčky projížděj plynule a nesnaž se v nich moc akcelerovat - jinak hodiny. Také bych je nevyjížděl způsobem držení neustále šipky, ale jen lehkým mačkáním na ni, aby byl průjezd co nejplynulejší. Klopenou zatáčku vyjížděj po pravé straně (ta před cílem). Někdy se také stane, že se jaksi ocitneš mimo trať a potřebuješ rychle zpět  -- k tomu slouží klávesa Ins - styl Need for Speed - vrátí tě zpět na trasu. Sice zato budeš muset absolvovat krátkou časovou prodlevu, ale jistě se to vyplatí. Po dokončení závodu už jen gratulace a povedené video předávání poháru.

 

Chlape, skus taky točit volantem, plyn, ne brzda!! Ale ne, špatně -- třeba i vás tohle při závodním okruhu v mafii potká!!

Pár obrázků ze závodu:

Mise 7 - Sára

 

Barman Liugi tě požádá, aby si doprovodil jeho dceru Sáru domů, protože minule jí obtěžovali nějací hejskové a měli vážně nemístné poznámky. Jestli si vzpomínáš, tak už jsi Sáru jednou potkal. Vezl jsi ji, ještě jako taxikář, v druhé misi k divadlu. 

 

Doprovoď Sáru domů a pěkně si přitom popovídejte!
 

Na cestě vás ale potká nepříjemné překvapení, hejskové. Nejdřív vyřiť první tři chlapíky. Můžeš použít prkno, které je opřené na boku, ale lepší je to holýma rukama. Útoč takticky a nenech se nalákat do kruhu mezi ně, aby tě nezmlátili k smrti. Vyplatí se taky použít boxer, který máš sebou. Hejsky zabíjet nemusíš, stačí je jen zmlátit natolik, aby od tebe utekli a báli se tě. 

ÁÁÁ, překvápko, Sářini nápadníci.
 

Ale kde je Sára, kam odběhla? Rychle se vydej dál ulicí a zaboč doleva na větší dvorek. Á, chlapíci tu laškují se Sárou, napadni je. Chlapík, který drží Sáru je hroznej měkoš, stačí jedna rána a uteče. Toho bych vyřídil jako prvního. Potom se vrhni na toho druhého. Za chvíli mu přiběhnou na pomoc další. Všechny je zmlať. V této bitce bych vzal prvního chlapíka s basebollovou pálkou - toho zmlať hodně a přiměj ho tím, aby ti odevzdal pálku. Potom dodělej zbytek.

 

Další chlápci, jdi si s němi popovídat. Sára se ti pak mile odvděčí.

 

Sára tě doma ošetří, trošku pokonverzujete a rovnou se na to vrhnete. Přeji příjemnou podívanouza to, že jsi je zmlátil si slušně zap......áš.

7.Radši si zvykej - Salieri Bar
Takže si skočte k Vincenzovi pro nádobíčko a pak si zvolte váš nejrychlejší vůz a vyjeďte ven......

 7.Radši si zvykej - Město
Jeďte na náměstí v China Town za chlapíkem, který tam jen tak postává. Popovídejte si s ním a pak jeďte s autem na místo kde je údajný gang. Máte pálku se kterou jim dejte co proto. A až na vás vytáhnou zbraně tak je samozřejmě taky vytáhněte......

7.Radši si zvykej - Autoservis
Vykopněte vrata nebo se nenamáhejte a nechte Paulieho ty vrata vykopnout. A následujte Paulieho. V uličce na vás čekají dva chlapíci s pálkami. Za žádnou cenu nevytahujte pistoli. Nandejte jim to pálkami (nejlepší způsob je pořádně se napřáhnout a švihnout každého ze zadu do zad). Pak jdete uličkou pořád rovně a tam na vás budou čekat tři chlapíci které taky musíte oddělat pálkou. Potom co je odděláte jděte podél zdi až dojdete k chlápkovi který vám poděkuje za záchranu. Před sebou máte taky železné schodiště. Jděte na něj a jděte pořád rovně po něm až bude končit tak seskočte dolů. Vytáhněte zbraň protože tam už se bude střílet. Všechny postřílejte a pak jděte do levého rohu kde je ulička ve které postřílíte další grázly až se dostanete k silnici kde bude ukázka.......

 7.Radši si zvykej - Honička
Co nejrychleji nasedněte do auta. A pronásledujte nepřátele při čemž se jim pokoušejte zablokovat cestu. Až se vám to povede tak vystupte a jdete jim otevřít jejich dveře od auta. Následuje zajímavá ukázka......

Mise 8 - Coura a kněz

8.Coura - Rozhovor s Frankem
Po rozhovoru s Frankem jeďte k Hotelu Corleone. Až tam dojedete tak vstupte hlavním vchodem dovnitř.....

 8.Coura - Hotel Corleone
Teď jste v hotelu. Otevřete dveře a před vámi bude recepce. Jděte k ní a pořádně si pokecejte s recepčním. Pak jděte po schodech do druhého patra a od výtahu vpravo. V uličce se dejte zase vpravo a pak do prvních dveří vlevo. Následuje ukázka..... Sejděte dolů a jděte do velkého sálu který je čelně vlevo od recepce (jděte do jeho druhé místnosti) v rohu sedí ředitel v bílém obleku. Jděte k němu a zastřelte ho. Pokud se vám to nepovede tak to nevadí. Buďte pozorní a kryjte se, protože po vás půjde hodně lidí. Všechny je vystřílejte a sbírejte jejich zbraně (budou se vám hodit) pak jděte do recepce kde seberete klíč, který je na zdi v malé místnosti recepce. Můžete si také vzít lékárničku, která je také na zdi vlevo od místa kde jste sebrali klíč. Jděte po schodech až nahoru, ale pozor na nepřátele. Až se dostanete do třetího patra tak jděte hned vpravo do uličky s pokoji a jděte do prvních dveří vlevo s nápisem "DIRECTOR". Všechny tam postřílejte (měl by tam být i manažer) a i toho zabijte. Pak vezměte dokumenty ze stolu a Tommy sám umístí nálož pod stůl. Po umístění nálože běžte vyskočte z okna. Následuje výbuch a ukázka.......

8.Coura - Střechy
Utíkejte rovně a pak se podívejte doprava. Mezi dvěma budovami je schodiště. Jděte po něm až nahoru. Od spodu půjdou policisté. Můžete je pozabíjet a ztratit tím hodně munice nebo utíkat po schodišti až nahoru. Až budete nahoře tak jděte vpravo až narazíte na světle modré dveře s nápisem zákaz vstupu. Jděte dovnitř a až se dostanete dalšími dveřmi ven, tak se dejte vpravo. Vylezte na římsu. Otočte se doleva a vylezte na vyšší střechu. Pak jděte vpravo zase vylezte římsu a přeskočte z ní na další střechu baráku. Dejte se vpravo a běžte podél pravé římsy až k okraji. A přeskočte zase na další barák. Otočte se do leva a jděte k římse. Vylezte na ní a seskočte dolů na nižší barák. Dejte se do pravého rohu kde jsou vysoké schody. Pozor!!! Jsou tam policisté všechny je zabijte. Jděte rovně k šikmé stříšce ze které přelezte na vyšší přístřešek a z něj vylezte na římsu střechy baráku. Pak se dejte do leva a běžte k římse u které je naproti dřevěné lešení. Přeskočte na něj a dejte se po schodech nahoru. Pak jděte rovně a vpravo. Uvidíte žebřík. Běžte k němu. Následuje ukázka......

 8.Kněz - Překvapení
Jste na střeše kostela. Jděte dolů po schodech. Cestou narazíte na lékárničku, kterou můžete případně použít .Jděte úplně dolů až k přízemí. Bude následovat ukázka.... Po ní buďte obezřetní, protože se bude hodně střílet. Je tam hodně chlapíků co se vás budou chtít zbavit. Jsou i nahoře na balkóncích takže si na ně dejte pozor. Hlídejte si munici a také pozor na chlápky co střílejí u vchodu, protože mají brokovnice. Po vyvraždění všech nepřátel následuje ukázka......

 8.Kněz - Utěk
Teď se ocitáte před kostelem. Před vámi je auto. Okamžitě do něj nasedněte a ujíždějte k Salierimu baru. Prohánějí vás policisté. Takže na to šlápněte a co nejrychleji jim ujeďte. U Salieriho následuje ukázka.....

Mise 9 - Výlet do přírody

9.Výlet do přírody - Salieri bar
Potom co jsi si pokecal s Frankem zajdi za Ralphem. Je v garáži. Pokecej si s nim. Naučí tě jak se krade Bolt V8 Roadster. Nasedni do něj a jeď s nim ven....

9.Výlet do přírody - Město
Máš docela rychlý auto takže s nim odjeď za Pauliem do skladiště, který je na konci města nad Hobokenem....

9.Výlet do přírody - Farma
Dojeli jste s Paulim na farmu kde na vás měl čekat Sam. On tam ale nebyl takže vás Paulie poslal podívat co se děje a dal vám pro jistotu nějaký to nádobíčko. Běžte po cestě a na konci narazíte na dva domy a náklaďákem před nimy. Přistupte k náklaďáku a bude následovat malá ukázka...... Je to léčka. Takže utíkejte nazpátek k Pauliemu. A neohlížejte se protože po vás pálí gangsteři. Společně s ostatními je postřílejte. Potom co je všechny zabijete jděte s Pauliem k velké stodole kde se bude zase střílet. Všechny je postřílejte. A jděte ke stodole která je naproti.......

 9.Výlet do přírody - Záchrana Sama
Jděte dovnitř, ale pozor jsou tam další gangsteři. Ve druhém patře je ještě jeden gangster a lékárnička, kterou můžete použít a na třetím patře je Sam. Až k němu dojdete tak následuje krátká ukázka.....
Paulie šel zatím pro náklaďák. Po chvilce co vy na něj čekáte nahoře ve stodole, přijedou policisté o které se musíte postarat. Jednoduše na ně čekejte nahoře s připravenou brokovnicí a každého jednoduše postřílejte. Až přijede Paulie tak k němu seběhněte dolů. Následuje ukázka.....

 9.Výlet do přírody - Návrat
Po naložení Sama dozadu do náklaďáku obdržíte oblíbený Thompson s haldou munice, která se vám bude hodit, protože vás budou pronásledovat gangsteři ve svých vozech. Stačí aby jste stříleli na řidiče a on pak odpadne. Není to nic těžkého. Stačí trocha přesnosti......

9.Výlet do přírody - Skladiště + Lucas Bertone
Tak teď máte na výběr. Buď můžete jet k Salierimu a pokračovat hned v dalších misí a nebo zajet k Lucasovi Bertonemu, který vám bude něco chtít. Určitě si zkuste k němu zajet.
Lucas potřebuje varovat svého kamaráda před razií a vy ho máte jet varovat. Takže rychle k  němu zajeďte, protože je to na čas. Až dojedete na dané místo tak jděte ke dveřím nad kterými je světlo (dveře jsou perfektně osvětlené, to se nedá přehlednout). Běžte k nim a zabouchejte na ně. Po varování vám Lucasův kamarád poděkuje a vy se máte vrátit zpátky k Lucasovi. Ten vám za to že jste mu pomohli ukáže jak se otevírá (krade) perfektní vůz jménem Ulver Airstream Fordor a kde se dá ukrást. Teď stačí pro ten vůz jen zajet do Oakwoodu, ukradnout ho a vrátit se zpět k Salierimu.......

dalsich 11 dodam!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář